Nieuws en events
Marketing is onze passie. Daarom zijn wij graag aanwezig bij inspirerende marketingevents. Kennis is er om gedeeld te worden. Daarom delen we onze vakkennis en best practices graag op toon- aangevende marketingevents. Ook geven we regelmatig workshops en gastcolleges bij universiteiten. Blijf hier op de hoogte van ons laatste nieuws over Fairchild Marketing en evenementen die wij organiseren of waar wij aanwezig zijn.
Expert-sprekers
Fairchild Marketing Consultants beschikken over ruime expertise en zijn niet bang om deze met je te delen. Onze sprekers zijn meerdere malen beoordeeld als beste spreker. Interesse in een expert-spreker voor een marketingevent? Neem contact op met Martijn Heijstek voor de mogelijkheden.
Gastcolleges en universiteiten
Onze experts gaan graag terug naar de universiteiten waar ze ooit begonnen zijn om praktijkervaring te delen. In de vorm van workshops en gastcolleges spreken we regelmatig op universiteiten om onze kennis te delen. Meer weten? Neem contact op met Lisanne Schoemaker voor de mogelijkheden.